| Madutzza98 a întrebat:

In ce zi, la ce ora si pe ce program incepe Saturday Night Live ( SNL). Si cam despre ce este vorba in aceasta emisiune oh go on Funda; x

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Saturday Night Live (abreviat SNL) este un spectacol de televiziune nocturn produs în Statele Unite. SNL este o combinație de comedie și varietăți dezvoltat de Michaels Lorne și Dick Ebersol. Emisiunea a avut premiera pe NBC, rețea de televiziune terestră din Statele Unite, pe 11 octombrie 1975, sub titlul NBC's Saturday Night.
Uite cateva detalii despre emisiune :
http://www.antena3.ro/tag/saturday-night-live-39132.html
http://stirileprotv.ro/......-live.html
La noi nu este transmisa de vreun post, cel putin deocamdata.
Nu stiu de unde ai tu informatia asta, cum ca se va transmite.

| Madutzza98 explică (pentru zdrangoi):

Saturday Night Live se transmite in fiecare vineri la ora 23:00 pe antena2 tocmai am gasit raspunsul inainte happy

| zdrangoi a răspuns (pentru Madutzza98):

Bravo, da_ti funda!

| Madutzza98 explică (pentru zdrangoi):

laughing)

| greyhound a răspuns:

Mai frumoase sunt The tonight show, David Letterman sau chiar Ellen deGeneres show. Poti gasi pe youtube filmulete