| mimilolaarae a întrebat:

In ce zile si la ce ora incep Crimele din Midsomer pe diva universal? (si reluarea episoadelor ) Funda.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vineri, 6 sept.
06.00 Crimele din Midsomer (Secrete întunecate)
10.00 Crimele din Midsomer (Ecouri din mormânt)
17.00 Crimele din Midsomer (Crime imperfecte)

Sâmbătă, 7 sept.
13.00 Crimele din Midsomer (Schooled in Murder)
19.00 Crimele din Midsomer ( Moarte pe banda întâi)

Duminică, 8 septembrie
13.00 Crimele din Midsomer (Secrete întunecate)
15.00 Crimele din Midsomer (Ecouri din mormânt)
04.15 Crimele din Midsomer (Crime imperfecte)

Luni, 9 sept.
06.00 Crimele din Midsomer (Ecouri din mormânt)
10.00 Crimele din Midsomer (Crime imperfecte)

Marți, 10 sept. (Ultima zi!)
06.00 Crimele din Midsomer

Începând de miercuri, 11 sept. va fi înlocuit cu serialul Hercule Poirot.

4 răspunsuri:
| LucianStroe a răspuns:

Ai toate programele TV pe www.port.ro

Invata sa cauti singur(a) raspunsurile, nu sa astepti mura-n gura.

| mimilolaarae explică (pentru LucianStroe):

Sa sti ca am cautat pe net la ce ora si in ce zile apar la televizor. Nu am gasit asa ca am intrebat aici. Daca nu stiai sa-mi spui raspunsul exact cum a facut floresdemayo mai bine taci din gura, ok? Si apropo, ma doare-n cot de ce mi-ai spus. Pa, pa!

| LucianStroe a răspuns (pentru mimilolaarae):

O sa ajungi sa mori de foame si de sete cu frigiderul plin in casa, fiindca iti e lene sa misti un deget.

Cine ti-a dat raspunsul crezi ca-l stia pe de rost, sau l-o fi cautat tot pe net?

Eu nu am cautat pentru ca n-am avut de ce sa fac munca ta, cine ti-a dat mura-n gura nu te-a ajutat cu nimic, caci nu vei fi in stare sa-ti faci rost singura de informatiile necesare.

| mimilolaarae explică (pentru LucianStroe):

Auzi...da-mi voie sa-ti spun ca e total gresit ce ai zis. Acesta e un site cu intrebari la care alti trebuie sa raspunda. Si habar nu am ce cauti tu aici, eu iti spun sincer. Asa ca te rog frumos sa-ti vezi de treaba ta ca nici macar nu ma intereseaza parerea ta si din cate stiu nu ti-am cerut-o.