| BeautifulAngel a întrebat:

In iubiri secrete va mai aparea delia?

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, ei zic ca e moarta, dar parca vad ca asa prin minune apare dintr-o data.

| myhaelutzza a răspuns:

Eu una sper sa mai apara k imi placea cum juca.si era frumoasa.in comparatie cu Irinahappy

| YangMin a răspuns:

Nu prea cred! A fost impuscata de un necunoscutbig grin.

love struckFundalove struck?

| euwik a răspuns:

Chiar daca a fost impuscata parca vad ca iar apare pe neasteptate ca anda cand a impuscat-o madalin

| euwik a răspuns:

V-am spus eu ca o sa apara

| VladutzYYOO a răspuns:

Ei ce sa zic... Nu stiu dar mai mult nu apare decat apare, de ce? Pentru ca ei i sa cerut sa nu fie sub protectie la acea intalnire in padure... si inpuscando fara vesta anti glontz. dowwwn, funda?:D