| Raluca28 a întrebat:

In Lotus Center Oradea (Cinema Hollywood Multiplex). din ce data si la ce ore este Twilight-Breaking Down? happy Ms pentru raspunsuri.

2 răspunsuri:
| ZuzZa1993 a răspuns:

Filmu a aparut in toate cinematografele din tara de ieri si se difuzeaza pana saptamana viitoare... daca te intereseaza pentru maine este la orele : 11:30, 13:45, 16:00, 18:15, 20:30, 22:45 si de luni este tot la aceleasi ore da in afara de 11:30 in rest sunt aceleasi. sper sa-ti fie de folos