| karinutzza a întrebat:

Stie cineva cat vor costa biletele la Twilight-Breaking down part1? In Tg.Mures la cinema Arta? fundita:*

5 răspunsuri:
| SweetSacrifice a răspuns:

15 lei.

| KatnissEverdeen a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Esti fan Evanescene?

| SweetSacrifice a răspuns (pentru KatnissEverdeen):

De ce intrebi ?

| KatnissEverdeen a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Doar curiozitatea ma roade... numele tau e numele unei melodii de-a lor. Mie imi place Evanescene... ma intrebam daca are vreo legatura numele tau cu aceasta trupa

| SweetSacrifice a răspuns (pentru KatnissEverdeen):

Scuza-ma.A trecut si anul pana sa iti dau raspuns la intrebare.Da, sunt fana destul de mare, si ma bucur ca m-ai sunt si altii pe aici. happy