| Sophie a întrebat:

In nini, cine o va pastra pe sisi? Celina sau Thomas? N-am vazut sapamana asta... Funda happy

Răspuns Câştigător
| lorenuca a răspuns:

Celina castiga custodia conform judecatorului dar sisi vrea sa ramana cu thomas si celina o lasa.

3 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Thomas

| Keilly a răspuns:

Hei vezi ca nu ai dat fundaaaaaaaaaaa! rolling on the floor

| Theodora1234 a răspuns:

Buna.Eu am vazut doar secvente din episodul in care se decide custodia dar dupa reactia lui Thomas cred ca el o pastreaza. Poti sa vezi si tu azi reluare la episoadele de miercuri si joi. Episoadele incep la 22:15.Vizionare placuta!