| anonim_4396 a întrebat:

la filmul Nini
Celina chiar va mai face un copil cu Thomas.
Dau funda.

Răspuns Câştigător
| gabi1994 a răspuns:

Da o sa faca...

5 răspunsuri:
| kessu a răspuns:

Nu ...la final o sa afle Thomas ca Nini e Nicolas si o s-o ierte si o sa se casatorescahappy

| gabi1994 a răspuns:

Teapa, dar mersi pentru funda!

| Zuzy244 a răspuns:

NU cred ca Thomas se va casatori cu Nini ca am vazut ultimul episod pe net 128happy

| anamaria_9127 a răspuns:

NU o sa faca copil cu Celina ca la final Thomas o sa afle ca Nini e Nicolas si ei o sa se casatoresca.
Zuzy244 unele episode din nini care sun pe net nu sunt adevarade.

| dorishell6969 a răspuns:

Ve4zi ca gabi 1999 te-a pacalit numai ca sa ii dai funda si mai intai cand pui o intrebare uitate si la celelalte raspunsuti inainte sa dai funda ca asa sunt unii oameni profitori.dar eu mai uitat la ultimu` episod are trei parti si e in spaniola. celina nu va face un copil cu thomas, iar cand se va casatori cu nini thomas va zice da iar nini cand vrea sa zica da ii apare vocea lui nicolas atunci victor ii zice lui thomas ca ea era nico si apoi thomas o iarta si toti se imbraca in nico pana si sofia si apoi se casatoresc si traiesc fericiti in continuare. ai vazut fata aia neagra de la dansu` lui cheama aia va fi impreuna cu juan sau martin nu mai stiu sigur, a da si apropo toni cred ca se va impaca pana la urma cu chio.le sta asa de dragut impreuna.bine spre ca te-am ajutat pa-pa.kiss