| TattoosPiercingsPlugs14 a întrebat:

pentru cei care va uitat la Pretty Little Liars... cine credeti ca este A. Mona este A in cartea dar cei de la emisiune o spus ca nu este la fel si in serial...eu cred ca A este sora geamana a lui Alison dar nu sunt sigura.

Răspuns Câştigător
| Addah a răspuns:

Am auzit ca vom afla in episodul urmator cine e A. Oricum sunt destul de sigura ca in serial nu e Mona si cel mai probabil e sora geamana sau ceva de genul acesta (sau chiar Ali). [nu de alta, dar tot a aparut pe acolo una din cele doua]. happy

2 răspunsuri:
| rlk1234 a răspuns:

Si eu am aceeasi parere, nu cred ca poate fi Mona deoarece si ea primeste mesaje de la A, dar cred ca vom afla in curandwinking

| Pinkyx a răspuns:

Si eu am cautat pe net, si zice ca e Mona. Nu cred ca vom afla prea curand deoarece sunt abia 2 sezoane si de obicei secretul se afla la sfarsitul serialuluibig grin