| anonim_4396 a întrebat:

În prezent Naruto Shippuuden mai este dublat în engleză? M-am uitat pe mai multe site-uri, doar primele 295 de episoade erau dublate.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de ce nu vrei subtitlate in romana? iti dau eu un site daca vrei. se baga in fiecare saptamana cate un episod nou.

| BogdanDediu a răspuns:

Le gasesti dublate dar mai greu trebuie sa stai si sa cauti si asta e plictisitor!

| Mia06 a răspuns:

Uite ai aici serialul subtitrat si in romana si in engleza (iti alegi tu server`ul) si ai si manga in caz ca vrei sa afli cum se termina. http://anime2kage.info/anime/naruto-shippuden/. Sper ca te-am ajutat.