| NotPrinsses a întrebat:

În serialul Cronicile Evermoor în sezonul 1 în ultimul episod difuzat tatăl lui Otto o lăsă pe Tara să-și pună o dorință și așa se termină episodul 24.
Ce se întâmplă? Există episodul 25? Dacă da unde îl pot urmări și de ce nu a fost difuzat? De ce următorul episod după cel în care Tara urma să-și pună dorință de fapt incepe sezonul 2 și nu înțeleg unde au dispărut Tara și alte personaje. Nu mai înțeleg ce se întâmplă în serial, mă puteți ajuta va rog să înțeleg?

2 răspunsuri:
| BlueMăslinăRed a răspuns:

Dacă vezi răspunsul asta vezi că e în seara asta de la 12:30~ 2 episoade din evermoor și aseară a fost cel cu tatâl lui Otto laughing)

| Fabianna02 a răspuns:

Și eu am vrut sa aflu același lucru."Ce dorința și a pus Tara?" Însă nu mai exista nici un episod care sa clarifice asta. Începe sezonul 2 și nu mai are nimic nici un sens.; adică ce s-a întâmplat cu Tapiseria? Dar cu Tara? Cercul se destramă? Unde a dispărut Sosha? Și tot astfel de întrebări. Am căutat mult și bine și nu am găsit ce și a dorit Tara așa ca... nu, nu exista ep 25 nu a fost difuzat nicaieri ( ADC eu nu am găsit nimic ) Sper ca te am ajutat!