| Moldovan_Maria_Cristina_1991 a întrebat:

In serialul " The vampire diaries " pana in sezonul 7 care inca nu este terminat, Klaus si Caroline vor fi impreuna? ( Dau Funda )

Răspuns Câştigător
| AlexandraIoana74 a răspuns:

Nu,Caroline este cu Stefan, iar in ceea ce-l priveste pe Klaus, poti sa te uiti la The Originals ca sa vezi ce se intampla cu el si cu cine este.

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu.Klaus nu mai apare in serial. S-a facut un alt serial cu Klaus si fratii sai, The Originals.

| robandu99 a răspuns:

Nup..Stefan si Caroline se iubesc. Klaus nu are ce sa caute in discuție