| Erzaa a întrebat:

Am nvoie de fanii serialului The Vampire Diaries love struck. Caroline va fi impreuna cu Klaus?

3 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

Pai din cate am aflat eu, sezonul 4 din Tvd va avea 20 de episoade, saptamana asta ar trebui sa apara episodul 19 deci nu stiu daca va fi ceva intre ei 2 pentru. ca, sezonul 5 din Tvd va fi ultimul si klaus nu o sa mai joace in ultimul sezon fiindca deja filmeaza pentru noul serial The Originals(tot cu ei, familia originalilor si asa) care va aparea pe 25 aprilie si atunci se termina si sezonul 4 din Tvd. big grin

| DianaIsHere123 a răspuns:

Depinde la ce serial esti... :d Oricum, nu inca laughing

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Eu zic ca da...adica daca te uiti bine de tot ei se atrag si se gandesc unu la altu chiar daca nu vor sa recunoasca..si in plus se potrivesc mult mai bine decat caroline cu tyler(zic eu). sa speram ca vor fi in episoadele ce urmeaza.happy ^_^