| Bogdan8102 a întrebat:

In serialul Vlad, dacă ați fi in locul lui Vlad, ați ierta-o pe Eliza?

8 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Ce a facut Eliza? Sa ma gandesc si eu ce as face.

| RAY a răspuns:

Da

| Bondarel99 a răspuns:

Un om îndrăgostit e in stare sa ierte multe, atunci nu mai e capabil sa gândească cum trebuie.
Nu știu cum se comporta un bărbat când e îndrăgostit, eu una nu cred ca as putea sa iert o trădare și mai ales așa mare.

| Bogdan8102 explică (pentru Plato):

E o poveste lungă. trebuie sa te uiți la serial.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Plato):

S-a prefacut ca fiind iubita lui si L-a bagat in puscarie pentru crima, impreuna cu alti prieteni(el e nevinovat), dar ea a facut o pentru sora ei care era bolnava.

| Plato a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Oh, atunci probabil ca n-as ierta-o. happy

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Plato):

Mda,dar Adrian(Iubitul ei) se intoarce peste 12 ani daca imi aduc bine aminte, total schimbat(Vlad)Si s-ar putea s-o ierte.Bine,dupa cum am spus omu se intoarce total alta persoana(Plus bogat ca naiba)Si incearca sa-i distruga, ei fiind tot bogati la randul lor, dupa banii pe care i-au luat atunci cand Adrian/Vlad''cica'' a comis crima.

| aXy99 a răspuns:

Mi se pare atat de slab serialul ala, am vazut un episod (si nici ala intreg), e o copie dupa un serial turcesc, dar cu actori fooooarte slabi.