| kitzii a întrebat:

In the vampire diaries, personajul Elena si Damon sunt in realitate impreuna? Si daca da care este numele lor?

Răspuns Câştigător
| Larael a răspuns:

Nu stiu sigur daca cei doi mai sunt sunt impreuna in realitate, s-au cam certat in ultima perioada. Oricum, pe actrita care o joaca pe Elena o cheama Nina Dobrev, iar pe Damon, Ian Somerhalder.

2 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Din pacate, momentan Nina Dobrev(Elena) si Ian Somerhalder(Damon) s-au despartit, desi au ramas prieteni buni.

| faramatania a răspuns:

Nina Dobrev (Elena) și Ian Somerhalder (Damon) au fost împreună, recent despărțiți.