| denysaella a întrebat:

1)Vor fi damon si elena impreuna?
2)Credeti ca elena se va transforma in vampir?
3)Ce barfe ati mai auzit despre the vampire diaries?

Răspuns Câştigător
| xsideandrea1 a răspuns:

1.din cate stiu da
2.in carte spune ca va fi vampir dar in film inca nu este
3. Ian Somerhalder prevede ca cei din Team Damon vor experimenta o mare popularitate in urmatorul sezon. " Cred ca o sa aflam mai multe despre Stefan, iar acest fapt poate sa ii faca pe fanii Team Stefan sa isi schimbe tabara." spune el. " Nu este un baiat asa cuminte precum pare."

4 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

1). nu, elena va fi cu fratele lui damon, stefan dar nu pentru mult timp: va muri incercand sa-i salveze pe cei doi frati.
2). da, va fi vampir. happy
3). mai nimk. laughing

| NicollHellen a răspuns:

Pai cei care au citit si cartile, vad foarte bine faptul ca filmul nu prea merge pe aceleasi fire, scene, si ansamlbu de ideii. Si ca sa raspund si intrebarii tale: In sezonul urmator, care apare prin septembrie, vor fi multe momente dedicate relatie puternice care se contureaza intre Damon si Elena.Hmmmm, ar fi mult mai cute daca Elena ramane om, doar latura ei umana il face pe Damon sa fie mai bun. Barfe am mentionat mai sus : urmatorul sezon, sez 3 apare in septembrie, asa daca nu vrei sa te plitisesti, poti sa citesti si cartile si sa faci la sfarsit o comparatie. Uite site-ul http://fordamonsalvatorelovers.wordpress.com/(online,in romana;) )

| impossible a răspuns:

1-din cate se aude da
2 momentan presupun ca va ramane omwinking
3- ca urmatorul episod apare in apriliecryingcrying(crying

| lorenuca a răspuns:

1)in carte elena este cu stefan, ea moare ca vampir, dar se trezeste intai ca spirit si apoi ca om.In film in sezonul 3 sunt impreuna si se spune ca in 4 afla si stefan despre relatia lor. 2)In carte da dar in film nu se stie. 3)in sez 3 stefan este rapit iar demon si elena traiesc o adevarata poveste de dragoste.sez 3 apare la jumatatea lui septembrie pe 13 sau 15 daca nu ma insel.