| PrivateGod a întrebat:

Inception, The King's Speech, The Fighter, The Kids Are All Right, Toy Story 3, The Social Network sau Black Swan? Care dintre aceste filme v-au placut mai mult?[si de ce?]happy Toate sunt nominalizate la Oscar, toate sunt bune dar in final va exista numai un castigator! Pe cine pariati si de ce?

1 răspuns:
| 13ianca a răspuns:

Mi-a placut si Inception, dar mai mult Black Swan pentru ca relateaza povestea fetei care pentru a ajunge la perfectiune se transforma in ceea ce nu e.Am avut de invatat din acest film.Parerea mea este ca daca Black Swan va pierde Oscarul pentru cel mai bun film in favoarea filmului Inception, va castiga cu siguranta premiul pentru cea mai buna actrita in rolul principal.Ambele sunt bestiale.