| andrei1121 a întrebat:

Intrebare pentru fanii naruto voi cine credeti ca ar castiga dintre Hidan si Garra? catva prieteni imi ziceau ca Hidan ca e foarte rapid dar Garra are protectia de nisip si mai are si armura de nisip

Răspuns Câştigător
| 1234dany5 a răspuns:

Au dreptate prietenii tai! Gaara se apara foarte bine cu nisipul(adica nisipul il apara pe el) si Hidan e foarte rapid avand si sabia aceea rosie care cred ca e destul de grea se misca dstul de repede... Pai tinand cont cu cine s-a mai luptat adica cu Shikamaru, Asuma pe care l-a omorat(Asuma)dar apoi Shikamaru sa razbunat pe el si l-a omorat cu ajutorul jutsului cu umbra. Tinand cont ca Shikamaru era de rank jounin iar Hidan facea parte din Aktatsuki(care sunt foarte puternici) totusi Shikamaru l-a invins! Deci Gaara e kazekage (o persoana foarte importanta si puternica din satul nisipului) el s-a luptat cu Deidara, Gaara ne facand prea multa fata luptei cu el dar totusi a supravietuit. Eu cred ca Gaara ar castiga! Nisipul lui e foarte puternic si chiar daca Hidan are viteza lui si Gaara nu doar ca se poate apara foarte bine dar are si viteza foarte mare! Deci GAARA.

1 răspuns:
| erzabadgirl08 a răspuns:

Gaara probabil.