| BBJHHRUGs a întrebat:

Intrebare personala pentru userul dullcat5678:
Tu nu ai ce face aici decat sa furi ideea de la mine si sa o aplici aici cu what is my movie? Ai adresat mai demult o intrebare Special & cu precadere utilizatorului floresdemayo CUM, Ce TEHNICA utilizezi pentru a gasi numele unui serial / sau film. Mi-ai dat funda! Credeai ca nu iti urmaresc activitatile pe aici? Si apoi te-ai turnat in anonimat. Uite aici dovada:
https://www.tpu.ro/......mele-unui/
Iti recunosti opera? Frumos din partea ta?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ma confuzi.Eu mi-am facut cont aici pe TPU in februarie 2023. Iar despre site am aflat cautand pe google cum sa gasesti un film despre care nu-ti amintesti mare lucru, dand peste acest articol. https://movieweb.com/how-to-find-a-movie-you-cant-remember-the-name-of/

Asa ca de atunci spun de site persoanelor care doresc sa caute un film, fiindca e ok. Am mai gasit si eu ce cautam, insa nu mereu.Chiar si asa, merita incercat. Internetul e la dispozitie pentru toata lumea.

| lpavel a răspuns:

Decat sa pui intrebarea ca sa vada toti si e posibil ca tocmai el sa nu-l vada, de ce nu ia-i trimis un mesaj personal si sigur l-ar fi vazut! Apoi cine zice ca nu poti copia pe altii? laughing Daca vrei sa nu mai fi copiat, atunci nu-ti mai pune ideile aici, simplu nu?

| lpavel a răspuns:

Si apropo: floresdemayo este o femeie agreabila de nota 10! O stiu demult timp si numai pareri bune am despre ea! Am tot respectul pentru ea, putini utilizatori sunt ca ea pe acest site. Ceea ce n-as putea spune despre tine, judecand dupa comentarii si raspunsuri, acum si intrebarea asta...