| biliuzz a întrebat:

Iubesc serialul "Neveste disperate", dar avand in vedere ca 1/3 din ultimul sezon l-am vazut, trebuie sa imi gasesc alt serial.sa fie asemanator cu "Neveste...". sugestii?

Răspuns Câştigător
| dedede003 a răspuns:

Pretty Little Liars se spune ca e "neveste disperate" pentru adolescenti.este vorba tot de niste prietene, una dintre ele a murit in mod misterios(la fel ca in cazul lui Mary Alice ). Celelalte fete incearca sa descopere ce s-a intamplat cu ea

| biliuzz explică (pentru dedede003):

Mersi mult
dar e mai vulgar,sau il pot urmari si, de exemplu, cu maica-mea? big grin

2 răspunsuri:
| biliuzz explică:

L-am vazut deja laughing) merci oricum >big grin