| Vernusio a întrebat:

Kara Sevda(Dragoste infinita)va avea vreo continuare, sezon 3? Cand?

3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Eu cred ca Kemal a fost aruncat de explozie si sta 10 ani in coma apoi vine. Dar si Emir e posibil sa fi supravietuit si el o sa vrea razbunare si apoi o sa moara amandoi impuscandu-se unul pe altul intr-un cap (kemal de asemena si-a pierdut un ochi iar Emir un picior). ASTA CRED EU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu va mai exista nici un sezon 3. În 2018 este posibil să se facă o continuare, readaptare a serialului, sub formă de film. Om trai si om vedea

| Valencia55 a răspuns:

NiHan a pus postat pe pagina ei ca nu va mai fi nici un sezon. Dar poate se răzgândesc. Și atunci cinr știe când va începe iar poate peste 1 an...