| AvalohAlyn a întrebat:

Serialul turcesc Dragoste Infinita(Kara Sevda) va mai avea un sezon 3?

5 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Și eu mă uit și am înțeles că va fi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și tu te uiți mă?
Aolooo

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

A fost foarte bun filmul.A avut mai multa actiune si suspans decat un film clasic de actiune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am uitat la câteva episoade, dar mi se pare nașpa, parcă nu ar avea esență față de altele pe care le-am văzut, tot turcești și cred că too much drama, plus că nu-mi plac personajele și rolul lor, sunt mediocre, altele au fost și mai bune.

| Adelinna006 a răspuns:

Da.