| AvalohAlyn a întrebat:

Va mai fi inca un sezon al serialului "Dragoste Infinita"-(Kara Sevda) (care a fost la kanal d)ca vad ca pe Youtube sunt secvente noi care nu s-au dat la tv., secvente de dupa explozia de la final.se serial.Ce sunt cu secventele acelea de pe Youtube? Va mai fi inca un sezon de Dragoste Infinita deci?

1 răspuns:
| AlexAlecsAndi a răspuns:

Probabil, dar chiar îți place filmul ăla? Sincer mie chiar nu-mi place prefer sa privesc desenele de pe Disney Channel, sunt desene pentru adolescenți. Si daca te-ai uita la Soy Luna crede-ma ți-ar place la nebunie. Sau Violetta.