| Farcaș_Lore_2001 a întrebat:

Klaus va muri in sezonul 4 din The Originals? Fiindca fara el nu ar mai avea farmec serialul

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Iti dai seama ca nu are nimeni cum sa stie asta din moment ce nu s-a terminat.

| MCRgurl a răspuns:

Actorul nu a anuntat ca se retrage din serial, iar alt motiv sa il omoare nu au. Klaus face cam tot serialul.Adica cam de la el si Elijah a inceput tot serialul, de cand au aparut prima oara in TVD.Prefer sa se termine serialul decat sa continue fara vreunul dintre ei.Dar nu, nu cred ca va muri inca.

| iwefgOficiall a răspuns:

Klaus moare dar revine an the vampire diaries

| madalinfindrihan a răspuns:

Cine ti a zis?
Nu are cum deoarece e actorul principal

Răspuns utilizator avertizat
| Farcaș_Lore_2001 explică:

Am intrebat fiindca, daca ati vazut episodul 5 la sfarsit, au aparut acei spini si spunea ca o zgarietura ar putea omorî un original