| Ana45699 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Ma uit la the originals și sunt la sezonul 3 episodul 3 Și gen vreau sa stiu dacă Hayley și Klaus vor locui împreuna sa își crească fata. Ce a facut Hayley mi s-a părut foarte urat și tot ea face pe victima. Oricât de rău ar fi Klaus își iubește fata și nu ar face nimic sa o rănească. Iar acum Hayley i-a luat-o. Jackson va muri pana la urma? Klaus își va creste fata? Va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
| comyne a răspuns:

Oww Doamne! O intrebare la care stiu sa raspund...laughingDeci nu iti spun tot ce se intampla ca nu iti va placea sa stii tot dar:
1.nu vor locui,, impreuna,, dar vor locui in aceeasi casa
2 Jackson moare
3 klaus nu isi va creste fata din cauza ca o iubeste si va avea loc o intorsature prin ultimul sezon sau in sezonul 4 ..nu mai stiu sigur

ITI RECOMAND, DACA AI TERMINAT TVD SI CAND VEI TERMINA TO, SA TE APICI DE LEGACIES, CONTINUAREA CELOR DOUA! NU TE APUCA PANA NU LE TERMINI PENTRU CA VA FI CIUDAT!

FUNDA?

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Urmareste in continuuare cu sufletul la gura tot.Totul va lua o intorsatura foarte imensa.Toate se leaga intre ele, daca iti dau spoiler vei fi nevoita sa sari peste 1 sezon, esti sigura ca iti doresti sa afli totul? scrie-mi si iti voi da spoiler in privat daca asta e tot ceea ce iti doresti happy e pacat sa stric si altora surpriza tongue