| ale7 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum sta treaba cu The Originals (serialul) pentru ca am vazut un trailer in care Caroline e cu Klaus si au un copil. E adevarat?

2 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Nope! Ce ai vazut tu era probabil un fanvid(adica erau clipuri puse impreuna si editate pentru a crea un fel de poveste).
In realitate, Hayley este cea gravida(inca nu a nascut) cu copilul lui Klaus, si niste vrajitoare o tin captiva pentru a-l santaja pe Klaus.(nu ca i-ar pasa lui prea mult de Hayley, dar s-ar putea sa-i pese de copil).
Cat despre Caroline, tot ce stim e ca s-ar putea sa apara(cele mai multe semne arata spre faptul ca sigur o sa apara), dar din moment ce Tyler o sa se intoarca in TVD, nu se stie cu ce motiv il va vizita Caroline pe Klaus(ma indoiesc ca este dornica sa-l felicite sau ceva de genul laughing )

| deyutza_6928 a răspuns:

Oricum Caroline nu o sa apara nici decum in The Originals