| Yohei a întrebat:

La aceasta intrebare ați spus despre ce film este vorba, este vorba despre,, The Lion King 2019" : Să vedeți ce mi s-a întâmplat! M-am uiat acum 3 zile la un film și gen mi-a placut enorm si de atunci, nu mi-l mai pot scoate din cap, noaptea nu pot sa dorm, singura modalitate sa dorm e sa-mi pun muzica dar muzica de aia gen,, suav,, cum as putea trece peste?

2 răspunsuri:
| wholePrize1 a răspuns:

Hey!
Si mie mi s-a intamplat.
Iti dau un sfat: gandeste-te la multe alte lucruri si incearca sa nu te gandesti la acea piesa/uita-te din nou si din nou la acel film pana nu mai poti big grin / gaseste-ti alt film sau melodie care sa iti placa foarte mult!
SPER CA TE-AM AJUTAT!

| Yohei explică (pentru wholePrize1):

Am încercat, degeaba