| Yohei a întrebat:

Să vedeți ce mi s-a întâmplat! M-am uiat acum 3 zile la un film și gen mi-a placut enorm si de atunci, nu mi-l mai pot scoate din cap, noaptea nu pot sa dorm, singura modalitate sa dorm e sa-mi pun muzica dar muzica de aia gen,, suav,, cum as putea trece peste?

Răspuns Câştigător
| NonZarek a răspuns:

Hmm, poți încerca să te uiți de mai multe ori la film, pana când te plictisești de el. Sau, poți merge, fără rușine, la medic, ii prezinți problema ta și îl rogi sa îți recomande niște medicamente de reglare a somnului.
Ori mergi la un psiholog, cred ca ar fi mai potrivit, el te va putea ajuta sa înțelegi ca e un film și nu are rost sa îți modifici somnul.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce film?

| OctavianSps a răspuns:

Ne poti spune cum se numeste?