| pwp a întrebat:

La ce emisiuni, seriale(telenovele), filme va uitati in aceasta seara?
funda!

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

La "Comanda la mine" pe Antena 1 de la ora 8 jumate.happy. Tu?

12 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

19:30 - Cine stie castiga, primatv.
20:30 - Comanda la mine, antena 1.

| AnnaMariaaa a răspuns:

La comanda la mine si la Anatomia lui Greylove struck ca incepe sezonu 6 pe tvr1, chiar daca l-am mai vazut de 3orihee hee e prea tare.

| elena17pb a răspuns:

Narcisa salbatica si iubire si onoare

funda?

| Ady00pk a răspuns:

Blue Mountain State
Recomand tututor dar in special celor carora le-a placut American Pie happy

| Anchyy18 a răspuns:

Comanda la mine la 20. 30 pe antena 1 si Narcisa Salbatica la 22. 00 tot pe antena 1. Tu?

| danycosty a răspuns:

Cine stie castiga si narcisa salbatica.

| shtephie a răspuns:

Iubire si onoare:X

| Anamariaandrei a răspuns:

La Mi Pecado, pe acasa tv si apoi la Comanda la mine, pe antena1, apoi la wrestling pe sport.ro(daca in caz este? TU LA CE TE UITI?

| Nicoletta_9240 a răspuns:

Azi e luni asa? Atunci la Comanda la mine big grin pup;*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialele nu sunt intotdeauna telenoveletongue. De exemplu The Vampire Diaries e serial dar nu telenovela! Ma uit si eu smug (la The Vampire Diaries) dar nu azi seara va fi ci vinerihappy pe un post maghiarbig grin

| Maria_1619 a răspuns:

Eu ma uit pe net la Chuck si Gossip girl si... s-ar putea sa ma mai uit pe PRO TV la Cangurul Jack si Mostenirea... cel mai mult imi plac filmele de dragoste cu adolescenti.laughingrolling on the floor

| Ovidiu9722 a răspuns:

Ei bine ma uit la The Vampire Diaries si Supernatural... imi plac mult serialele... sunt atras de vampiri si de fenomene paranormale mai mult