| andreis22 a întrebat:

La ce va mai uitati pe la tv? adica filme, seriale, emisiuni etc

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Seriale:
Dr. House
Anatomia lui Gray
Crimele din Midsomer
Sotia perfecta
Judecatoarea Amy
Inspectorul Morse
Lege si Ordine
Fetele Gilmore
Mesaje de dincolo
CSI: New York
South Park

Emisiuni:
Apropo TV
Super eroii lui Stan Lee
Vanatorii de mituri
Miami Ink
LA Ink
Top Gear
Meserii murdare
Escrocherii adevarate

etc. Nu-mi mai vin acum thinking

3 răspunsuri:
| Lucy105 a răspuns:

Iti recomand cu caldura serialele "A series of unfortunate events" si "Merlin". Stiu ca sunt intarziata, dar sper sa ajut pe cineva.

| glamGirl a răspuns:

Pe PRO TV, de luni pana joi, la ora 23 (daca nu e prea tarziu) e serialul The Mentalist. Eu mi-am luat sezoanele sa le urmaresc pe laptop. E un film foarte inteligent de unde inveti cum sa interpretezi diverse lucruri si, mai ales, sa fii atent la detalii happy

| Robert7ian a răspuns:

Pe prima tv la IUBIRI secrete
Prima tv Trasnitii
Discovery Chanell Fenomene stranii 10 noaptea Vineri
Bear Grylls 20