| MrsBrunetzyka a întrebat:

La ce episod s-a ajuns cautand-o pe elisa? a aratat cum o omoara[cum o ranesste ] cecilia?

1 răspuns:
| Deea_4431 a răspuns:

Buna! aseara au fost 2 episoade si la episodul 57 cecilia merge cu bruno sa o vada pe Elisa dar, cecilia de abia acum a flat ca bruno avusese o relatie cu ea si etc.si cand au ajuns la cabana elisa numai era acolo. si nici lucrurile ei.si comsiarul ajunge la cabana si trage cu pistolul in usa.si aici s-a terminat. funda?