| iuliaa_1458 a întrebat:

La ce seriale va uitati? ce-mi recomandati? happy

Răspuns Câştigător
| cookie01 a răspuns:

Sunt foarte multe seriale aparute pentru adolescenti, cum ar fi The Vampire Diaries, Teen Wolf, Pretty Little Liars, The Originals. Acum depinde ce stil iti place, ceva fantastic sau ceva mai serios. Mai poti incerca Gossip Girl, daca nu l-ai vizionat deja, e legat de adolescenta si de problemele ei. Eu m-am uitat la toate ( si ma mai uit ). Daca vrei ceva mai "educativ" si folositor iti recomand Prison Break si Lie to Me. Sunt mai vechi dar mi-au placut cel mai mult pentru ca te invata ceva folositor. Inveti lucruri inteligente de la ele, de exemplu in Lie to Me iti arata cum poti citi oamenii prin limbajul trupului ( cand mint, cand le e frica de ceva etc ). Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Neveste disperate, nu te lua dupa nume e un serial de comedie foarte frumos
sau bones

| MaliciousDeath a răspuns:

American Horror Story
Game of Thrones
Breaking Bad
Supernatural

| AndraAlee16 a răspuns:

Pretty little liars
Awkward
Schimbate la nastere

| IustinDiac a răspuns:

Nu te uita la seriale. De ce sa te uiti in loc sa traiesti?

| xenia1234 a răspuns:

Imi recomand pentru tine Fallen angel, true blood, vampire diaries, vampire knight, pretty little liars, teen wolf

| Kokoooooo a răspuns:

Iubiri secrete, Ingeri pierduti happy