| Su-hwa_Kim_1905 a întrebat:

La filmora, versiunea trial ma lasa sa fac filme tot timpul? Sau doar un timp, urmand apoi sa-l cumpar

Răspuns Câştigător
| Niklauss a răspuns:

Da poti sa faci filme tot timpul, doar ca ai niste limite in program, adica nu poti sa ii folosesti toate functiile doar daca îl cumperi.

Sper ca am fost de ajutor, funda?

| Salontanul a răspuns (pentru Niklauss):

Asta cu "Sper ca am fost de ajutor, funda?" se repeta la toate raspunsurile tale. Este un tic verbal sau o forma de milogeala?

| Niklauss a răspuns (pentru Salontanul):

Ai vreo problema cu faptul ca sunt dragut cu lumea? E imposbil sa nu dai de judecatori intr-o zi.

| Salontanul a răspuns (pentru Niklauss):

Dragut esti cand te comporti frumos nu cand cersesti. Cersetoria este urata!

4 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Poti face tot timpul filme cu el