| anonim_4396 a întrebat:

La multi ani TPU! As dori sa-mi recomandati cateva filme pentru noaptea asta, asa la o betie usoara cu prietenii.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Think Like A Man Too (2014),Dumb & Dumber To (2014),Two Night Stand (2014)

| kitykity a răspuns:

Divergent, Singur acasa 1, 2, 3, 4, Ember, Ice Age 1, 2, 3, 4, sau uitati-va la tv sa vedeti ce mai este.

| stefaniastefi a răspuns:

Incearca Scary Movie sau The Nightmare Before Christmas

| adraxela a răspuns:

Foarte simplu. puteti sa va uitati la ho ho ho 2009 comedie sau ho ho ho 2 o noua familie sau de groaza craciun negru da alea de sus is comedii Craciun si sarbatori fericite!