| Minalore a întrebat:

La serialul RObotzi (cu M. O. si F. O. C. A.) cand apare urmatorul episod?
FUNDA si VOT!

Răspuns Câştigător
| CastorR a răspuns:

Apare cate un episod nou i nfiecare joi inre orele 20:00-00:00.
Ma rog nu conteaza mai http://creativemonkeyz.com/ bine te uiti vineri pe site-ul oficial.

18 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

In fiecare joi seara apare, dar eu ma uit intotdeauna vineri dimineata ca nu pot sta pe net joi asteptand sa apara.

| Minalore explică:

Va multumesc pentru raspunsuri... Toti in afara de unul care a zis ca apar vineri episoadele au primit voturi cu Inteligent si Folositor si bineinteles cineva a primit funda... Asul a primit funda deoarece mi-a spus ziua, mi-a spus ora si mi-a spus si unde sa ma uit(stiam, dar apreciez). Daca mai puneti raspunsuri, lepuneti degeaba ca nu ma mai uit si nu veti obtine nimic. Multumesc!

| missbee a răspuns:

Episoadele apar în fiecare săptămână, joi. Cei de la creativemonkeyz au ținut să precizeze că nu există o oră exactă pentru apariția episoadelor, este în funcție de orarul lor personal, dar în general apar seara, până la ora 23.
Intră pe site-ul lor pentru mai multe detalii și pentru toate episoadele postate cronologic:
http://creativemonkeyz.com/category/robotzi-2/

| SăcsyLlamă a răspuns:

In fiecare joi seara. Adica noapte, pe la 23:00 cam asa. Funda?

| anutza97 a răspuns:

Apare in fiecare joi seara... daca nu te der dai si uu n click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711

| Mykidutza a răspuns:

In fiecare joi apare un alt episod. poti vedea pe site lor numai e pe youtub

| RockaruL a răspuns:

Apare joia saptamanal...Cauta serialele pe Creativemonkeiz.com sau pe youtube...

| AnonimaPunct a răspuns:

Salut! Urmatorul episod apare joi, intre orele 19 - 20. Vizionare placuta!

| ziper94 a răspuns:

In fiecare JOI apare un episod nou happy
Seara pe la vreo 22 :00 sau 23:00 apare
Eu ma uit vineri dimineata la ei laughing

| Alecssa a răspuns:

Joi apare

| CiocolatăCuCăpșuni a răspuns:

In fiecare Joi apare cate un episod nou` eu ma uit pe siteul lor http://creativemonkeyz.com/category/robotzi-2/

| NaddyCool a răspuns:

In fiecare joi apare un nou episod
De obicei joi seara
big grin

| emotziky29 a răspuns:

Pai joia asta spre seara.

| OanaKJY a răspuns:

Episodul 9 va aparea joi, 24.03. 2011 happy

| andreea_5200 a răspuns:

Vinerea vitoare mereu apara vinerea episoadele

| ionut_8739 a răspuns:

Apare in fiecare joi seara...