| ajutorul3000 a întrebat:

La windows vista in movie maker cand selectez un fisier mp3 care
il suporta, imi apare urmatoarea eroare:
locatia fisierului/numele fisierului could not be imported.
Unspecified error
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| oanaX a răspuns:

Muta melodia in alt folder, de preferat in my computer/D si apoi o sa mearga

| alyaleks a răspuns:

Parerea mea e sa iti reinstalezi windowsu straight face vista nu e bun deloc mai bina sa iti bagi windows7 say XP asa nu o sa mai ai problema asta

| Apache a răspuns (pentru alyaleks):

Ba da si voi sunteti culmea frate...cum gaseste omul o eroare, reinstalati windowsul O.o
legat de intrebare :
FIsierul nu e in locatia aceea ...preferabil pune--l temporar pe desktop