| anonim_4396 a întrebat:

Legat de Naruto, eu daca termin s1 trebuie sa ma uit la naruto the movie alea 3, dupa ma uit la shippuden, iar dupa ce il termin ma uit la alea 7, iar dupa ce il termin si pe asta, ma uit la boruto si dupa la filmul boruto? =) corectati-ma daca gresesc.

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Nu trebuie sa vezi neaparat filmele poți trece direct la shippuden și după la Boruto. Nu au treaba cu acțiunea in sine.

| SingleForOne a răspuns:

N-are importanță, filmele nu sunt într-o legătură cu serialul sau între ele, doar faptul că în unele Naruto este copil, și în celelalte este adolescent, și pe urmă adult.