| Gąbriel_Gaby_1995_QP8T a întrebat:

S-a terminat Naruto Shippuden acum in decembrie 2016?, urmează Boruto?

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

Episodul 479 a acoperit o parte din ultimul capitol manga din Naruto, dar nu tot. Acum vad ca tot baga flashbackuri intruna. Din cate am auzit, e posibil sa faca un anime cu Boruto, exista manga cu 10 capitole.

| Gąbriel_Gaby_1995_QP8T explică (pentru DaDuSH):

Oricum eu sunt la primul sezon din Naruto ala din 2002 și sunt pe la episodul 150 mai am 70 de epurare și trec și eu la Naruto Shippuden laughing(((