| Anonymous1111 a întrebat:

M-am abonat recent la Romtelecom (pachetul maxim) si ma asteptam sa pot prinde canalul Minimax/Animax. Am cautat de mai multe ori, dar tot nu am gasit. Din cate stiu exista Animax pe Romtelecom. As vrea ajutor big grin

3 răspunsuri:
| Kodokuna a răspuns:

Mie mi l-au scos alaltaieri. Mi l-au inlocuit cu Disney Junior, care sincer nu ma incalzeste cu nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi nu stiu cum ai tu rodinea da cauta dupa 211 incolo pe langa cinemax 2 filmbox hbo peacolo e oricum e dupa procinema

| PrincessSophie a răspuns:

Umm, si eu am tot Romtelecom si prind Minimax, doar ca din cate-mi amintesc, eu am platita un euro in plus pentru programele animate, dar nu mai stiu sigur daca in acel mini-pachet intra si minimax sau il aveam deja. Dar din momemnt ce nu il prinzi, presupun ca e in mini-pachet big grin