| BillK1 a întrebat:

Din nou ajutor!
Deci am R. D. S si nu stiu cum sa fac sa am animaxu adica ziua am minimax si seara nu imi apare animax crying si era asa frumoas crying crying
Am cautat toate programele si la`m gasit da nu este tradus in lb. romana cum era pana acum crying si era ceva normal deoarece si minimaxu mergea la fel aia vorbeau japoneza sau chineza iar minimaxu pe care il am eu merge in romana dar noaptea nu este animax crying
Heeeelp! Ofer funda!love struck scuze daca am greseli sad

2 răspunsuri:
| lovestoryofyou a răspuns:

Buna simina: la tine iti apare minimax doar pana la ora 8:00 nu adica 20:00?
daca iti apare minimax pana la ora 20:00 inseamna ca trebuie sa mai dai o suma de bani mai mica si apoi iti da incontiunuu
si la mine aparea asa si am platit si acum ma uit cat vreauhee hee

bye please funda

| melissaana_6428 a răspuns:

stiu e naspa ca nu mai e dar faza e ca. nu mai e animax la scos cryingcryingcrying(crying imi placea foarte mult happyhappy [ funda ]

e adevarat ce am zis daca nu va crezi. crezi ce vrei happy