| madalykuka a întrebat:

M-am uitat acum cateva luni la primul episod dintr-un serial si nu-mi aduc aminte cum se numea. Deci in episod era vorba de un tip divortat de nevasta lui, tipu avea si un copil cu fosta nevasta- o fata la vreo 10-12 ani.
actorul principal profita de burlacie si umbla cu o gramada de femei,, aa imi aduc aminte ca serialul incepe cu o secventsa in care tipu face dragoste cu una si si-o imagineaza pe aia ca e calugarita

2 răspunsuri:
| madalykuka explică:

Am gasit californication se numeste :*

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Serialul se numeste dou barbati si jumatate