| anonim_4396 a întrebat:

Cine mai stie, nu imi aduc aminte foarte bine despre ce era serialul, dar caut numele unui serial care era difuzat pe tvr 2, cred ca printre 1998-2002 intre ani astia, nu sunt sigur...era vorba de un serial musical din cate-mi dau seama deoarece stiu ca in fiecare episod ei cantau cate-un cantec diferit. Cred, nu mai stiu sigur, primul episod au fost preselectii, si au castigat unii dintre ei, parca 4 baieti si 3 fete sau nu mai stiu sigur, impreuna au format un grup si faceau "turnee" sau calatoreau din oras in oras, si parca fiecare episod se numea " Numele trupei respective" in La, sau in ce oras faceau ei spectacol, lasati si voi aici ce nume de seriale din vreamea aceea stiti, care se aseamana cu ce am zis eu. Dau fundita cine-mi gasestewinking

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Uita`te pe siteu` asta. la Tvr2 si poate o sa-i recunosti numele :-s sper sa te ajute http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=134311

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ok, am uitat sa mentionez ca nu e Rebelde big grin, multumesc widow dar nu e asta big grin

| CM7YRE a răspuns:

Multumesc ZuzeTa foarte buna ideea dar nu am gasit acolo, cine mai are idei sa mai puna pe-aici, multumesc tuturor celor care vreti sa ma ajutatiwinking

| CM7YRE a răspuns:

Am gasit pana la urma, S club 7 se numeste pentru cine-l cauta happy

| dannys a răspuns:

Eu imi aduc aminte ca pe tvr2 a fost un serial:Rebelde Way(Rebelii). Actorii care interpreteaza in acest serial au format o formatie si se numeste:Erreway.

| nOnameFound a răspuns:

N-am incercat sa ma uit dar poate gasesti ceva si in arhiva tvr2winking