| AlinaCurca a întrebat:

Ma chinuie o scena dintr-un film sau dintr-un serial. O fata si un baiat stau fata in fata (baiatul ar cam vrea sa fie cu fata) si trebuie sa aleaga intre doua raspunsuri (De exemplu Pepsi sau Coca Cola). Si raspunsurile lor sunt total diferite, iar undeva ascuns, in fundal este un alt tip care da exact raspunsurile ei, desi ea nu aude. La un moment dat, ca preferinta ea alege un fel de flori albe, misute si salbatice. Stie cineva din ce film sau serial este? big grin

Răspuns Câştigător
| andreutzzza3242 a răspuns:

E un serial. se num love rain si e episodul 7-8 nu mai stiu dar faza e in primele 10 episoade sigur...

| AlinaCurca explică (pentru andreutzzza3242):

Da, mi-am adus aminte intamplator de el. happy Merci mult, nu stiu cum de uitasem de drama asta. happy

1 răspuns: