| AdrianBica a întrebat:

Ma gandesc sa ma apuc sa urmaresc niste episoade de la "Game of Thrones". Ii fain? Merita sa ma uit?

Răspuns Câştigător
| Andreea19Alina a răspuns:

Mie una imi place, adica este o poveste interesanta, insa pana acum nu sunt foarte multe episoade si trebuie sa astept o saptamana pentru un episoad. observ ca din sezonul 3 lucrurile se mai complica si devine mai interesant, deci ai putea incepe sa vizionezi, nu nimic de pierdut( poate doar timpul) dar e interesant serialul.

7 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Este un serial dragut dar prea multa pornografie, in fiecare episod, 2-3 sau mai multe scene erotice si nu, nu cenzureaza decat partea de jos nu o arata. Te poti uita la altceva,

| EuAli a răspuns:

Un serial bun.
il recomand.

| faramatania a răspuns:

Da,merită,este un serial bun.

| greyhound a răspuns:

Mie nu mi-a placut, previzibil si static.
Am o banuiala ca asta o sa fie noul "tanar si nelinistit" la cum evolueaza povestea.

| Melymonade a răspuns:

Mi-a plăcut foarte mult. Merită!

| HeiligKreuz a răspuns:

Cel mai bun serial.Nu o sa mai parasesti monitorul.

| enghinz10 a răspuns:

Da(FUNDA?)