| anonim_4396 a întrebat:

care e diferenta dintre cartile Game of thrones si serial? De care merita sa ma apuc?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Care vrei, serialul e foarte bine facut oricum. Se tine de carti destul de bine din cate am inteles. Parerea mea e sa nu dai banii aiurea pe carti (sunt totusi destul de multe si de scumpe) cand ai serialul mult mai accesibil si foarte bine facut.

| Sn4k3 a răspuns:

Serial

| Iuliana186 a răspuns:

Incepe cu serialul, apoi daca vrei poti citi si cartile.
Sunt multe, lungi, iti ia mult timp pana le termini.
Sunt ceva diferente intre ele, personajele din carti de exemplu par a avea alte varste fata de cele din serial.
Mai multe nu iti spun, te las sa descoperi singur.
Oricum amandoua sunt foarte bune.

| Deedee07 a răspuns:

Eu zic întâi de serial. O dată ce îl vezi, vei înțelege mult mai ușor cărțile, care sunt destul de grele.