| Mimmisor a întrebat:

Vreau sa ma uit si eu la un serial, avand in legatura ca sunt o mare fana a serialelor de comedie, love:d...Ma poate ajuta cineva cu o idee?big grin

3 răspunsuri:
| meseru a răspuns:

Friends, Seinfeld, How i met your mother, Two and a half men... Sunt multe, dar astea le recomand happy

| DreamOfLovee a răspuns:

Deci.un serial adica o telenovela presupun eu. Urmareste Hbo.si Acasa Tv.Acuma s-au bagat niste telenovele super faine pe Acasa. Uita-te la ora 22:30 seara.(luni-vineri)si(sambata-duminica)22:00.Si chiar astazi a inceput inca unul Lola.happysi de la 20:30.Urmareste.merita.happyDaca zici ca esti fana sau daca ai mai urmarit telenovele de genu Cealalta fata a Analiei si etc.

| Mimmisor explică (pentru DreamOfLovee):

Multumesc,dar era vorba de niste seriale comedie. dinalea pe net big grin.stii ce zic?