| Dede_6776 a întrebat:

Ma puteti ajuta sa gasesc filmul Titanic 2 (invierea lui Jack)?

8 răspunsuri:
| SunshiiiinexD a răspuns:

Site-urile acestea nu sunt bune (adica nu e filmul original, e o facatura) filmul original Titanic:Jack is back a fost lansat in 2008... in fine si eu il caut...nu-l gasesc nicaieri crying

| theforce a răspuns:

Http://www.filmealese.com/titanic-2-2010/
Dai mai in jos, de acolo dai Dump si te descurci sigur;)
nu e greu:D

| AncaAncc2323 a răspuns:

Ghinionist.ro eu de acolo l'am luat

| Danyel_9154 a răspuns:

Nu e Titanic 2 : Jack is Back. E o minciuna. In Titanic 2 e vorba despre aniversarea a 100 de ani de la Titanic 1 care si acesta are acelasi sfarsit tragic si trist!

| Carmen_Cristina_Nicolai_1989 a răspuns:

Titanic_2_-_Jack_s_Back_(2019_Trailer_Remastered)

Credit - VJ4RAWR2
Follow - VJ4RAWR2 on YouTube

| Manolache_Ionela_1995 a răspuns:

Revolutionary Road