| RaluKkkk a întrebat:

Imi puteti da si mie un link in care nu moare jack la sfarsit in filmul TITANIC?
Va rog pe mine m-a durut mult ca a murit la sfarsit va rog ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite un link http://www.trilulilu.ro/Liviug/e1407d1e118ae2 Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Asa ceva nu exista.Asa a fost scris scenariu, filmat, regizat, s. a. m. d. (ca el sa moara) acum de unde vrei sa-ti scoata cineva filmarea "happy end" a Titanicului cand ea nu exista?
In plus, asta e si esenta filmului neimplinirea rdagostei, fara moartea lui Jack filmul ar fi fost o alta telenovela idioata cu final fericit!

| SugarAndSpice a răspuns:

Nu exista. din pacate asta e filmul original.(Dar asta face diferenta dintre un film bun si un film rau: te tine in suspans fie cu ceva placut si vesel sau cu ceva mai trist.)

| membrugirl2010 a răspuns:

Nu cred ca exista din pacatesadsadsad.
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El nu moare, scapa cu viata. Uita-te la a doua parte a filmului