| anonim_4396 a întrebat:

Ma uitam la Romanii de au talent si dupa numarul de magie am vazut pe unu care a primit trei X rosii.Cum a ajuns ala in semifinala?

Răspuns Câştigător
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Din prostie au dorit sa faca un om care nu a facut nimic rau de ras in fata tari ( cam toti se uita la Romanii au talent ) si cand si-au dat seama ce i-au facut si cat de rau e sa fi in locul lui au zis acele scuze, cam asa cred eu, bft

8 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Nici eu nu inteleg cum...adica si la preselectii a fost la fel de tampit si in loc sa dea locul altora care meritau aduc prosti din astia.:*

| tenshi261 a răspuns:

Habar nu am ce cauta ala in semifinala... poate daca nu l-ar fi trecut ar fi avut mai multe sanse cei din primele semifinale unde chiar erau oameni cu talent

| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Andi a vrut sa faca o gluma pe seama lui Mihai si i-a zis DA, apoi a intrat si Andra in joc si i-a zis si ea DA. Apoi Andi si-a dat seama ca nu a fost bine ce a facut si i-a parut rau, dar tot a ajuns in semifinalalaughing Ar mai lipsi sa-l voteze lumea ca sa mai radem putin laughing

| Dydy112 a răspuns:

Poi iau dat,, da,, Andy si Andra ca sa ii faca in ciuda lui Mihai pentru ca lui nu-i placea! Si acum siau dat seama de greseala rolling on the floor)

| soul2soull a răspuns:

Rating? simplu nu big grin

| BellaKiოNana a răspuns:

Cred ca nu le ajungeau concurenti, si trebuia sa puna si cite un timpit big grin si eu acum am vazut unu cinta si tot au dat 3 X rosii...

| Mαdαliηα a răspuns:

Din prostie laughing... Sa il dispere pe Mihai rolling on the floor

| DyaLove a răspuns:

Naiba stie laughing