| MalinaH a întrebat:

Mai demult am vazut un film o comedie cu un negru care a intrat pe nu stiu ce poarta si s-a intors in evul mediu si la sfarsit se indragosteste de una neagra pe care un barbat o taie la gat si ii ramane cicatrice si cand negrul se intoarce inapoi in viitor se intalneste cu o fata neagra care avea aceeasi cicatrice.Cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| rossi46 a răspuns:

Cred ca te referi la filmul Black Knight cu Martin Lawrence: http://www.youtube.com/watch?v=lw7dzS8UJ4Q

1 răspuns:
| THCC a răspuns:

Filmul se numeste Black Knight (2001).