| Tomcat13 a întrebat:

Mai exista pe un canal de televiziune din Romania sau din lume serialul Zambetul lui Sharon (Braceface)? Imi este foarte dor de acel desen animat din copilarie! Ce imi mai placea! As vrea sa il pot viziona iarasi. Multumesc! Si, desigur, nu o sa uit de fundita! kiss

Răspuns Câştigător
| CVane a răspuns:

Pe la televizor nu le'am mai vazut, si eu ma uitam la ele cand eram mai mic mereu cand era Sharon intram in casa la TV, dar oricum desenele le poti gasi pe internet foarte usor.

https://www.google.ro/#psj=1&q=Zambetul+lui+sharon+

5 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună.
Din păcate, nu se mai difuzează la televizor. Îmi este dor de desenele alea.

| lizucalisuca a răspuns:

Daaa si eu ma uitam cand eram mica! Era super funny, incearca sa-l cauti pe vplay, eu acolo am gasit si familia Tofu, la care ma uitam cam in ac. perioada big grin tongue

| GabiBiebs99 a răspuns:

Nu le-am mai vazut demult pe la televizor, erau pe Minimax insa acum nu mai sunt, dar le poti cauta pe net, cu siguranta vei gasi.happy